fbpx
  • Maltepe / İstanbul / Türkiye
  • Tel : +90 552 624 50 50

Yurt Dışında Yaşayan Hastaların Ameliyat Süreci Nasıl Olur?

İlk İletişim: Yurt dışında yaşayıp ameliyat olmak isteyen hastalarımız, bizimle iletişime geçer ve süreci birinci ağızdan dinlemiş olur. Ameliyat sürecine karar veren ve ameliyat için uygun niteliklere sahip hastalar, gelecekleri zamanı en az 1 hafta öncesinden bizlere ileterek ameliyatın ilk adımı atılmış olur.

Ameliyat Sürecinin Başlangıcı

Ameliyat olmaya karar veren ve gününü kararlaştıran kişiler, uçak bilgilerini koordinatörlerimizle paylaşır ve havalimanına ilk geldiği anda ekibimiz tarafından karşılanarak hastaneye kadar eşlik edilir.
Yatış işleminin sonrasında hastalarımızın detaylı check-up programı başlatılır. Bu check-up programında, sağlık değerleri detaylı bir şekilde kontrol edilir.

Check-up programında, ameliyat için bir engel bulunmayan kişiler sonraki gün operasyona girmiş olur. Operasyon süresi ameliyatın türüne göre değişmekte olup, operasyon sonrası hastalarımız 2 gece 3 günlük hastane evrelerinin sonrasında hastaneden taburcu edilmektedir.

Hastalarımızın taburcu edildiği zamandan sonra en az 3 gece İstanbul’da kalmaları, kontrol süreçlerinin tamamlanması için önerdiğimiz bir durumdur.

Yurt Dışına Dönüş

Ameliyat ve kontrol süreçleri biten hastalarımız yurt dışına döndüklerinde gündelik yaşantılarına kaldığı yerden devam edebilir. Yurt dışına dönüş sonrasında diyetisyen ve doktor kontrollerimiz kaldığı yerden devam eder. Diyetisyenlerimiz, hastamızın diyet programlarını hastamıza WhatsApp yolu ile göndermekte, hastalarımız doktorumuz ve diyetisyenlerimiz ile istedikleri zaman görüntülü yada sesli aramayla görüşebilmektedirler.

+90 552 624 50 50
WhatsApp Bilgi Hattı